ZADZWOŃ DO NAS: +48 662 663 050 / + 48 606 675 775

ODKRYJ UKRYTY PAŁACYK. ROK 1884, KRAKÓW

/
 • "W imieniu Pana Prezydenta Lecha Wałęsy i własnym pragniemy wyrazić podziekowanie za wspaniałą gościnę. Pozostając pod wielkim wrażeniem wizyty, wyrażamy nadzieję na kolejne spotkania i wspólne inicjatywy." 

  Łączymy wyrazy szacunku, 

  Dyrektor Biura Prezydenta

 • Bez Państwa pomocy, wspaniałe przyjęcie które mieliśmy przyjemność realizować, byłoby niemożliwe.

  Z wyrazami najwyższego szacunku. 

  Konsul Honorowy Federacji Republiki Brazylii 

 • "Serdecznie Dziękujemy za wspaniałą organizację, prze-smaczne posiłki i niezapomnianą atmosferę.
  Lepiej trafić nie mogliśmy, zwłaszcza że znaleźliśmy Państwa czystym przypadkiem z Bożą pomocą :)"
  Kasia i Radek Majewscy

  Para Młoda, Kasia i Radek Majewscy 

 • "Bardzo serdecznie dziękujemy za cudowną atmosferę w tak wyjątkowym dla nas dniu. Otoczyli nas Państwo opieką, dzięki czemu nie czuliśmy się zagubieni i spięci. Czuliśmy się jak w domu :)
  Z całego serca dziękujemy za trud i wysiłek włożony w przygotowania, oraz za pomoc w trakcie trwania uroczystości."
  Ania i Sebastian 

  Para Młoda, Ania i Sebastian 

 • Kochani!!! Stokrotnie dziękujemy za wspaniałą noc, za serce, za dbałość, za wszystko co dla nas uczyniliście. Dzięki Wam nasze pierwsze wspólne chwile jako małżeństwa było i jest najpiękniejszą chwilą, cudownym wspomnieniem. Do podziękowań dołączamy tysiące pięknych słów jakie usłyszeliśmy od naszych gości pod Waszym adresem. Jeszcze raz gorąco DZIĘKUJEMY.
  Dorota i Adrian

  Dorota i Adam 

 • "Jako Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Krakowie często korzystamy z usług firm cateringowych i hotelowych. W Hotelu Europejskim organizowaliśmy w dniach 19 - 21 maja 2011 roku XVII Międzynarodowe Polsko-Czesko-Słowackie Dni Geodezji. Wszyscy pracownicy na czele z Panią Małgorzatą Czepczyk dokładali wszelkich starań, aby pobyt naszych gości oraz przebieg konferencji odbywały sie w miłej atmosferze. Ich zaanagżowanie i profesjonalism podziwili goście z Czech, Słowaci, Niemiec, Ukrainy i oczywiście całej Polski. Opiekę jaką otaczali nas pracownicy można skwitować słowami Wielkiej Damy Marii Kazimiery Odrowąż Łapińskiej: "W dobrym hotelu gość dostaje wszystko o co prosi w bardzo dobrym hotelu dostaje do bez proszenia. I tak właśnie było w trakcie naszego pobytu w Hotelu Europejskim."

  Prezes SGP - Elżbieta 

 • "Polecamy! 
  Zjawiskowa sala,bardzo smaczne jedzenie.
  Obsługa sali na bardzo wysokim poziomie.
  Wszystko starannie przygotowane."

  Polecamy wszystkim... Małgorzata i Wojtek,

  Małgorzata i Wojtek,

 • Organizacja Wesela w Pałacyku Europejskim to była czysta przyjemność. Chcieliśmy Państwu serdecznie podziękować za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście. Magiczny i niepowtarzalny klimat to pierwsze słowa, które opisują Wasze miejsce. Z całego serca dziękujemy za profesjonalną obsługę. Menu na najwyższym poziomie, dbałość o każdy detal oraz oryginalne wnętrza zasługują na najwyższe uznanie.

  Maja i Rafał

 • "Szanowna Pani Halino! Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wymarzonego ślubu i wesela w murach ukrytego Pałacyku! Jesteśmy zachwyceni Państwa profesjonalizmem. 
  Dziękujemy za każdą radę, zaangażowanie w organizację, obsługę na światowym poziomie :) 
  Jedzenie było przepyszne i w porcjach godnych największych głodomorów. Dania były serwowane synchronicznie, pięknie przystrojone. 
  Podczas przyjęcia barman serwował pyszne drinki, z czego chętnie korzystali Goście. Niespodzianka w postaci koncertu chwyciła za serca największych twardzieli. 
  Rodzice, Dziadkowie, reszta Rodziny i Przyjaciele byli zachwyceni całą oprawą uroczystości i przyjęcia. Brakuje nam słów, aby wyrazić naszą wdzięczność za całokształt naszej współpracy. Z ręką na sercu polecamy te klimatyczne miejsce każdej Parze Młodej. Dziękujemy! 
  PS: nasze Chłopaki z ekipy foto-video oraz DJ również są pod wrażeniem."

  Anna i Michał

 • "W dniu 22 lipca 2012 roku w Państwa obiecie zorganizowane zostało przyjęcie weselne Państwa Elżbiety i Micheala Atkins. 
  Chcemy bardzo serdecznie podziękować za organizacje wspaniałego przyjęcia weselnego, miłą i profesjonalną obsługę a także bardzo smaczne jedzenie. 
  Nasi goście byli zachwyceni przyjęciem a Ci, którzy mieli przyjemność nocować w Państwa hotelu, podreślali wysoki standard pokoi i świetną lokalizację hotelu blisko Starego Miasta. 

  Z pełnym przekonaniem, możemy polecić Pałacyk Europejski, jako bardzo dobre miejsce na tego typu przyjęcia." 

  Stanisław i Emilia